Příslušenství k medometům


Příslušenství k medometům - přísady a náhradní díly

Mezi příslušenstvím k medometům najdete základní díly a další příslušenství. Mimo jiné si u nás můžete zakoupit: odstředivé sáčky k umístění do odstředivky, ruční pohon s brzdou nebo průhledné kryty na medomet z plexiskla. Za zmínku stojí také podložky pod nohy medometu. Zabraňují pohybu zařízení během otáčení. Mnohé díly pro medomet jsou přizpůsobeny konkrétnímu modelu zařízení. Koše, kazety, ale také pohony, které upravují ruční medomety a mění je na elektrická zařízení.

Možnost nákupu náhradních dílů pro odstředivky na med je důležitá, když se některé součásti během let používání opotřebují. Nejoblíbenějším příslušenstvím pro medomet je především koš a motory přizpůsobené jednotlivým modelům medometů. Naplánujte výměnu dílů medometů nebo jejich modernizaci před začátkem sezóny - zařízení pak bude připraveno na sklizeň medu.

Jak vylepšit medomet?

Při nákupu medometu LYSON můžete medomet vybavit další možností - ohřívaným dnem nebo ohřívaným bubnem. Takové řešení umožňuje odstřeďování medu při nízkých teplotách, ale s regulátorem teploty, který udržuje odpovídající teplotu medu. Tento způsob je vhodný zejména pro zpracování vřesového medu.

Za pozornost stojí také automatické ovladače pro kazetové a radiální medomety - umožňují včelaři věnovat se během točení jiným pracím. Ve volbě regulátoru nastavuje rychlost nebo směr otáčení uživatel. Nezávislou volbou těchto parametrů lze připravit několik různých programů pro různé druhy medu.

Příslušenství a vylepšení pro medomety z naší nabídky jistě doplní základní včelařské vybavení a zefektivní medobraní. Pokud chcete konzultovat výběr příslušenství pro medomet, obraťte se na náš zákaznický servis: tel.: +48 33 875 99 40.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich webových stránkách používáme cookies. Více v zásadách ochrany osobních údajů.