Knoty a silikon

Zobrazení 1-17 z 17 položek

K výrobě svíček budete potřebovat také knoty na svíčky. Podle velikosti a typu formy vybíráme z knotů různých délek a odstínu. Při výrobě svíček se vám bude také hodit silikon, kterým nastříkáme vnitřek formy pro snadnější oddělení vosku od formy při vyjmutí hotové svíčky.

Knoty na svíčky ze včelího vosku

Dříve se svíčky používaly jako hlavní zdroj osvětlení domů, kostelů i veřejných institucí. Dnes plní roli spíše dekorativní, dodají interiéru úžasnou atmosféru, oceníme je zejména během dlouhých zimních večerů. V našem sortimentu nabízíme vysoce kvalitní knoty na svíčky ze včelího vosku, různé délky a tloušťky. Jsou určené pro domácí výrobu svíček.

Knot na dekorativní svíčku

Svíčky z včelího vosku uvolňují při hoření aroma medu, pylu a jiných esenciálních vůní. Knoty jsou většinou tkaný z přírodních materiálů, jejich tloušťku a délku vybíráme podle tvaru svíčky, stolní svíčky budou mít knot tenký, velké budou potřebovat silný knot. Můžete vybírat z několika odstínu knotu, tak aby ladil s finálním produktem.

Knoty a silikonový sprej

Pro snadnější vyndávání svíčky z formy můžeme před nalitím vosku postříkat vnitřek formy silikonovým sprejem.Silikon je separační činidlo používané při zpracovaní plastu a gumy, je bezbarvý, bez zápachu a rozpouštědel. Můžeme ho nastříkat také na hotovou svíčku, čímž docílíme lesklého efektu.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich webových stránkách používáme cookies. Více v zásadách ochrany osobních údajů.