Vánoce

Zobrazení 1-24 z 93 položek

Silikonové formy a příslušenství pro výrobu voskových svíček

Nabízíme rozmanité příslušenství pro výrobu svíček, které vám usnadní práci. Naše nabídka zahrnuje formy obvyklých tvarů, jako jsou válce, koule anebo čajové svíčky, ale také předměty a postavy s nezaměnitelným charakterem. Formy na svíčky jsou zhotoveny z materiálů nejvyžší jakosti, které zajistí snadné oddělení vosku. Můžeme je použít opakovaně a vyrábět svíčky pro vlastní použití, k prodeji anebo k obdarovávání přátel. Použitím vosku z vlastního včelstva můžeme navýšit jeho ziskovost.

 

Jedinečné vlastnosti svíček z včelího vosku

Díky silikonovým formám na svíčky můžete vyrábět vlastní výrobky z včelího vosku, které jsou přírodní, ekologické a mají zdraví prospěšné účinky, ionizují vzduch, neutralizují nepříjemné pachy a uvolňují po náročném dnu. Můžete z nich vyrábět vánoční figurky, výrobky ve tvaru zvířat i klasické svíčky, které se hodí do všech moderních interiéru. Jejich příznívý vliv na životní prostředí ocení zejména ti, kteří dbají na zdravý životní styl.

 

Silikonové formy pro odlitky nejvyžší jakosti

Silikonové formy pro výrobu svíček jsou zhotoveny z pružného a odolného silikonu s plastickými vlastnostmi. Jsou určeny k opakovanému použití. Díky širokému sortimentu si může každý vybrat pro hobby i pro podnikání.

Nabízíme také dětskou sadu na výrobu svíček, která rozvíjí fantazii a kreativitu našich nejmenších. Umožní vám smysluplným způsobem strávit společný čas s dětmi, užít si spoustu zábavy při výrobě a následném zdobení hotových svíček a vytvářet tak  úchvatná umělecká díla.

 

Výroba svíček jednotlivé kroky

Silikonové formy umožní velmi jednoduchým způsobem vyrábět svíčky i začátečníkům. Pro usnadnění vyjmutí hotové svíčky je vhodné použít silikonový sprej k postříkání vnitřku (volitelný úkon, doporučuje se u komplikovaných vzorů). Následně si nachystáme knot, který musí být o něco delší než forma, protáhneme ho středem a zabezpečíme párátkem. Formu stáhneme gumičkami a pomalu vléváme roztavený vosk, aby se dostal do každé prohloubeniny . Doba tuhnutí je závislá na velikosti svíčky. Po zatuhnutí svíčku opatrně vyndáme z formy.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich webových stránkách používáme cookies. Více v zásadách ochrany osobních údajů.