Firma VAST-OIL spol.s r.o. má sídlo v Karviné - Mizerově, na ul. Těreškovové 2347/50.

Jeden ze zakladatelů firmy je včelařem a tento koníček byl příčinou proč se včelařské potřeby objevily v obchodní nabídce naší firmy. Včelařské potřeby, které nabízíme včelařské veřejnosti jsou z převážné většiny výrobky firmy LYSOŇ z Polska. Polsko je zajímavá destinace pro naše včelaře a jejich výrobci nabízí zajímavé produkty, které na našem trhu marně sháníme. Naši snahou je nabídnout našim včelařům vše co trh u našich sousedů nabízí.

Firma LYSOŇ je největším výrobcem včelařských potřeb ve střední Evropě a svůj obrovský záběr dokumentuje účastí a velkými expozicemi na všech výstavách se zaměřením na včelařství ve světě. Jejich úspěchy na Apimondii jsou pro nás zárukou dobrého výrobku, který uznává celý včelařský svět. 

V ČR se s výrobky firmy Lysoň setkáváme od roku 1998 (včelařská výstava v Olomouci) a díky našim aktivitám jsou už mezi námi včelaři, kteří včelaří v úlech z tvrzeného polystyrénu na rámkové míře 39 x 24 a včelaření se pro ně stalo hrou.
Právě úly z tvrzeného polystyrénu na rámkovou míru 39x24, úly Dadant - Blatt 435x300 a 435x150, úly Langstroth 448x223, 448x159 a úly Čechoslovák 370x300mm jsou nejžádanějším artiklem. Včelaření v úlech z tvrzeného polystyrénu se stává běžným provozem racionálního včelaře.

Včelaření v úlech z tvrzeného polystyrénu je známé už od 70 let minulého století a trvale roste mezi včelaři zájem o tento systém, vždyť přednosti jsou zcela evidentní a podložené výsledky z praxe:

vynikající izolační vlastnosti
odolnost proti vlhkosti
nízká hmotnost jednotlivých dílů i celých úlů je vítána hlavně u mobilního včelaření
dlouhá životnost znásobena odolností na atmosférické vlivy
silná a masivní konstrukce ( díly jsou monolity)
ekologie a recyklace odpadů
vysoká kompatibilita prvků

dokazují v každodenní práci včelařů a jejich popularita neustále stoupá.

Firma VAST-OIL s.r.o. rozšiřuje nabídku včelařských potřeb firmy Lysoň i o další produkty o čemž svědčí naše internetová prezentace a je připravena včelařům jak v České republice tak včelařů ve Slovenské republice dodat jakoukoliv včelařskou pomůcku z katalogu firmy Lysoň a naší internetové nabídky.

Zboží Vám dovezeme domů,příp. do místa Vámi určeného po dohodě a v čase,který Vám bude vyhovovat. Velmi pohodlný způsob úhrady z účtu bezhotovostní je také vstřícným gestem naší firmy.

Sekcí včelařských potřeb v naší firmě vede zkušený včelař praktik, který umí poradit i začínajícíma  věcně odkonzultuje problematiku i s pokrokovými včelaři.

Přátelé, nabídka firmy Vast-Oil je korektní a naši zákazníci mají vždy přednost.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich webových stránkách používáme cookies. Více v zásadách ochrany osobních údajů.