Medomet 16 - kazetový, s přepážkami, elektrický...

Medomet 16 - kazetový, s přepážkami, elektrický pohon, Český, automat, "CLASSIC"

 Medomet 16 - kazetový, s přepážkami, elektrický pohon, Český, automat, "CLASSIC".

Průměr bubnu 1200 mm.

Typ rámku: 39x24 cm

W205200B
98 300,00 Kč
S DPH

 

Konstrukce

Buben z kyselinovzdorné nerezové oceli, vhodně vyztužený a zpevněný, vybavený odtokem.

Stojan je vyroben z černé oceli potažené vrstvou elektrostaticky nanášené barvy. Stabilní a snadno demontovatelný.

Kazetový koš z nerezových tyčí odolných proti kyselinám, vybavený kazetami, jejichž konstrukce umožňuje chránit rámy před vylomením plátků (velikost ok: 20x40 mm). Kazety jsou navzájem spojeny pružinami, které umožňují jejich návrat do původní polohy. Koš je navíc podepřen dvěma přepážkami: horní a spodní.

Zavedení nerezových přepážek zvyšuje počet kazet ve voštinách. V tomto případě se kazety vzájemně překrývají, ale díky přepážkám z plechu med vypadávající z plástů při odstřeďování nespadne do sousedních plástů, ale stéká po přepážkách.

Průhledné kryty z metaplexu, které umožňují sledovat proces odstřeďování, aniž by bylo nutné je otevírat a vystavovat se nebezpečí kontaktu s rotujícím košem.

Motor 1,1kW. Medomet je napájeny střídavým proudem 230 V.

Pokročilé automatické řízení HE-03 využívá nejnovější technologie v oblasti elektroniky, výpočetní techniky a automatizace řízení procesů. Při návrhu řídicí jednotky byl kladen největší důraz na snadnost a intuitivnost ovládání a spolehlivost práce. Funkce ovladače byly zvoleny tak, aby byl zajištěn maximální komfort při práci s medometem.

Speciální podložky zvyšující pohodlí a bezpečnost při práci na včelnici jsou součástí standardní výbavy přístroje. Díky nim se minimalizuje pravděpodobnost, že se medomet při vytáčení medu dostane do vibrací. Podložky jsou vyrobeny z materiálu PVC (SOFT). Odstředěné rámky mají často různou hmotnost, protože obsahují různé množství medu. Používáním podložek LYSON zajistíte nejvyšší stupeň optimalizace jednotky.

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich webových stránkách používáme cookies. Více v zásadách ochrany osobních údajů.