Medomety radiální

Zobrazení 1-16 z 16 položek

V této kategorii naleznete radiální medomety. Tento typ medometu je oblíbený především u skupin včelařů s velkými a středně velkými včelstvy.

Hlavním rysem radiálních medometů je skutečnost, že konstrukce jejich koše umožňuje umístění zavíčkovaných plástů kolmo ke stěnám voštinového bubnu. Díky tomu lze v jednom okamžiku otáčet mnohem větší počet rámků.

Díky tomu jsou radiální medomety velmi účinným zařízením, které efektivně usnadňuje práci na včelnici. Naše vybavení je prvotřídní, osvědčené a spolehlivé.

Čištění a údržba koše medometu

Koš není třeba odšroubovávat. Stačí používat vhodné čisticí prostředky. Pokud však chcete/potřebujete koš odšroubovat, musíte:

- sundejte kryt řemenice

- uvolněte klínový řemen a sundejte jej.

- povolte šroub na řemenici

- odšroubujte a vyjměte horní nosník s kryty.

- vyjměte koš. 

Innovační a moderní řešení

Pokud sáhnete po výrobku značky LYSON, můžete si být jisti, že díky použitým inovacím a moderním řešením bude vaše každodenní včelařská práce pohodlná a komfortní. Naše zařízení distribuujeme do všech zemí světa. Oblíbenost našich výrobků svědčí o vysoké důvěře, kterou nám naši zákazníci již mnoho let projevují. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru nám umožňují vytvářet profesionální a vysoce kvalitní vybavení a příslušenství.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich webových stránkách používáme cookies. Více v zásadách ochrany osobních údajů.