Medomety kazetové

Zobrazení 1-12 z 12 položek

Pokud provozujete střední nebo velkou včelnici, bude pro vás kazetový medomet ideálním řešením. U tohoto typu medometu jsou rámky umístěny ve speciálních kazetách. Tyto kazety jsou pohyblivé a jsou nedílnou součástí stroje. Můžete si vybrat cyklus odstřeďování. Může se jednat o poloautomatický nebo plně automatický cyklus. Vše závisí na vašich potřebách a požadavcích.

Jaký je rozdíl mezi automatickým a poloautomatickým ovládáním?

Každý z našich strojů je vybaven řadou programů, které usnadňují práci ve včelíně. Naše zařízení již mnoho let zlepšují včelařský provoz, ale také účinně zvyšují efektivitu výroby v každé včelařské dílně. Automatické ovládání má: 2 manuální programy, 10 automatických programů naprogramovaných ve výchozím nastavení, ale přeprogramovatelných podle potřeb uživatele. Poloautomatické ovládání má: 2 manuální programy, 1 automatický.

Naše medomety splňují všechny normy

Hlavními rysy kazetových medometů jsou jejich spolehlivost a stabilita. Stroje jsou vyrobeny podle nejpřísnějších průmyslových norem. K jejich výrobě používáme nejkvalitnější materiály, čímž zajišťujeme spolehlivý a dlouhotrvající provoz. Pokud hledáte optimální řešení, vsaďte na výrobky LYSON. Za téměř třicet let naší práce jsme získali mnoho konstrukčních zkušeností - všechny naše výrobky jsou opakovaně testovány v našich včelínech.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Na našich webových stránkách používáme cookies. Více v zásadách ochrany osobních údajů.